Site Logo
Mibzerde Dünya Markası...

Satış Sonrası

Satış Sonrasıda Sizlerleyiz

Mibzerlerimizi dağıtıcılarımız ve bayilerimiz aracılığıyla satmaktayız. Eğer bulunduğunuz bölgede herhangi bir bayimiz yoksa, size en yakın bayimizi yönlendirebiliriz ya da tercih ederseniz, fabrikamızdan direkt olarak alabilirsiniz.

Bulunduğunuz bölgedeki toprak yapısına en uygun olacak ve traktörünüzle en verimli çalışacak mibzeri seçebilmeniz için satış ekibimizle irtbata geçerek en doğru mibzeri alma konusunda destek alabilirsiniz. Web sitemizden indirebileceğiniz katalogumuzda yer alan teknik veri tablolarımıza bakmanız da size faydalı olacaktır.

Modüler Sistemde tasarlanmış makinelerimiz, isterseniz demonte olarak isterseniz de montajı yapılmış olarak Dünya'nın her yerine en uygun nakliye teklifleri alınarak sevk edilebilmektedir. Detaylı hazırlanmış kurulum kılavuzumuz ve videolarımızı izleyerek sorunsuz bir şekilde demonte ürünlerimizin montajını gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin her bölgesinde sorunsuz olarak kullanılabilecek şekilde tasarlanmış kültivatörlerimiz çoğunlukla stoklarımızda mevcuttur; özel siparişler ve farklı özelliklerde makineler istenildiğinde ürünler 15-30 iş günü içerisinde üretilip teslim edilmektedir.

Arazide karşılaşılan taşları çıkarmak için traktörü mibzer takılı iken geri geri sürmek sakıncalıdır, eğer traktör bu şekilde geri geri sürülürse makine gövdesi zarar görmektedir. Makine bulunan yaylar makine ileriye doğru giderken devrede olduğu için geri geri giderken herhangi bir etki gösteremez ve bu da makine şasesinin zarar görmesine yol açar.

Bize ulaşarak bayi olma talebinizi ilettiğinizde, bulunduğunuz bölgede herhangi bir bayimizin olmaması durumunda istenilen şartların sağlanması halinde bayimiz olabilirsiniz. Bayimiz olduğunuzda olası faydaları şu şekilde sıralayabiliriz; Firmamızdan size yönlendirilecek müşteri talepleri, daha uygun fiyatlandırma seçenekleri, bölgenizde satışınıza ivme kazandıracak tanıtım ve reklam faaliyetleri.